درخشش پتروشیمی جم‌پیلن در ایران پلاست هفدهم

درخشش پتروشیمی جم‌پیلن در ایران پلاست هفدهم
عقد دو تفاهم‌نامه با شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و شرکت مهرکام پارس با حضور دکتر ترکی و مهندس شاهمیرزایی و رونمایی از گرید جدید جم‌پیلن

دو تفاهم‌نامه با شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و شرکت مهرکام پارس با گرید جدید پلی پروپیلن با حضور مرتضی شاهمیرزایی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و ترکی مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری در نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم‌پیلن، در حاشیه  سومین روز از هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست، با حضور مهندس مرتضی شاهمیرزایی و دکتر ترکی از گرید جدید شرکت پتروشیمی جم‌پیلن EP4130N با کاربرد تولید قطعات تزریقی در صنعت خودرو و لوازم خانگی رونمایی شد.
 همچنین این گرید که در دسته کوپلیمر ضربه‌پذیر قرار دارد و مورد استفاده در صنایع خودرو سازی است و با ارتقای کیفی محصولاتی مثل داشبور باعث افزایش کیفیت قطعات خودروسازی در کشور می‌گردد.
گفتنی است؛ محصول  مذکور با تنوع در سبد محصولات شرکت، افزایش ارزش افزوده محصولات، نوآوری، کاهش هزینه و ارتقای کیفی محصولات برای مشتریان هدف و برآورد حجم بازار سالیانه ۲۰ هزارتن به صنعت پتروشیمی کمک قابل توجهی کرده است.

2494
2506
2290
۲۹ شهریور ۱۴۰۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.