کنفرانس پرسش و پاسخ سهامداران با مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم‌پیلن
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت پتروشیمی جم‌پیلن، امروز سه شنبه ۱۴ آذر ماه ۱۴۰۲ همزمان با اتمام عملیات تعمیرات اساسی شرکت و آغاز راه اندازی واحد تولیدی در هفته جاری، در راستای ارتقای تعاملات سازنده سهامداران و مدیران اجرایی شرکت، کنفرانس پرسش و پاسخ سهامداران با مدیر عامل، عضو هیات مدیره و مدیران شرکت برگزار گردید.
جم‌پیلن در صدر جدول تحقق بودجه فروش پتروشیمی‌ها
بررسی و مقایسه صورت‌های مالی ۶ ماهه پتروشیمی‌های مطرح فعال در بازار سرمایه حاکی از آن است که پتروشیمی جم‌پیلن از میان ۱۱ پتروشیمی نام‌آشنا بیشترین میزان تحقق بودجه فروش سال مالی ۱۴۰۲ را از آن خود کرده است.
درخشش پتروشیمی جم‌پیلن در ایران پلاست هفدهم
عقد دو تفاهم‌نامه با شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و شرکت مهرکام پارس با حضور دکتر ترکی و مهندس شاهمیرزایی و رونمایی از گرید جدید جم‌پیلن
پتروشیمی جم‌پیلن صدرنشین تولید گریدهای شیمیایی است
پتروشیمی جم‌پیلن در حوزه تولید گریدهای جدید شیماییی پیشرو و همیشه صدرنشین این بخش بوده است چراکه گریدهای تولید در این شرکت منحصر به‌فرد و خاص هستند.
شرکت پلی پروپیلن جم با تولید "محصول جدید" به استقبال سال "رشد تولید" رفت
به گزارش روابط عمومی، این شرکت در راستای اهداف توسعه ای و با شناسایی نیاز صنایع مختلف برای نخستین بار در کشور اقدام به توسعه و تولید گرید جدید EP4130N نموده است.
دکتر زمان‌پور در دومین بازدید خود از پتروشیمی جم: اهتمام ما بر تحقق مهار تورم و رشد تولید در شرکت‌های تابعه است
دکتر نعمت الله ترکی مدیرعامل صندوق بازنشستگی به همراه علیرضا زمان‌پور، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، برای حضور در مراسم بزرگداشت روز کار و کارگر و تجلیل از کارگران نمونه سال 1401 پتروشیمی جم؛ روز چهارشنبه 13 اردیبهشت وارد عسلویه شدند.
پیام تبریک سرپرست محترم شرکت به مناسبت فرارسیدن روز و هفته کار و کارگر
بدون شک ارزش کار و کارگر در توسعه جوامع امروزی برای هر کشوری قابل درک و مشهود است و به این مناسبت هر ساله ۱۱ اردیبهشت در کشور عزیزمان همزمان با سراسر دنیا این رویداد مهم را گرامی می‌داریم.
پیام تبریک سرپرست محترم شرکت به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر
عید آمد و عید آمد وان بخت سعید آمد
برگیر و دهل می‌زن کان ماه پدید آمد
(مولانا)