پتروشیمی جم‌پیلن صدرنشین تولید گریدهای شیمیایی است

پتروشیمی جم‌پیلن صدرنشین تولید گریدهای شیمیایی است
پتروشیمی جم‌پیلن در حوزه تولید گریدهای جدید شیماییی پیشرو و همیشه صدرنشین این بخش بوده است چراکه گریدهای تولید در این شرکت منحصر به‌فرد و خاص هستند.

انرژی پرس_جم‌پیلن یکی از موفق‌ترین زیرمجموعه‌های شرکت پتروشیمی جم است. این شرکت سال گذشته در موفقیت جم و افزایش فروش و سود آن تاثیر بسیاری داشت. رضا گنجی، مدیرعامل جم پیلن، در گفت‌وگو با انرژی پرس گفت: این شرکت در برنامه سه ماهه‌ی خودبیش از ۶۹ هزار تن تولید داشته که نسبت به سال گذشته ۵ درصد افزایش تولید داشته‌ایم. تاکنون صد درصد برنامه‌ریزی‌های شرکت جم پیلن محقق شده است.

گنجی افزود: حدود ۲ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان فروش جم پیلن بوده که نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش فروش داشته‌ایم.

مدیرعامل جم پیلن با اشاره به اجرای دو پروژه مهم زیرساختی در این شرکت عنوان کرد: این پروژه‌ها باهدف تامین خوراک شرکت اجرا شده‌اند. پروژه نخست خالص‌سازی به منظور تسریع تامین خوراک از سایر منابع است. پروژه دیگر نیز خالص‌سازی و استفاده از دیگر گریدها است که می‌تواند در افزایش راندمان تولید تاثیر مستقیم داشته باشد.

گنجی در پایان گفت: سال گذشته به صورت آزمایشی گرید جدیدی تولید شد، درحال حاضر به صورت ازمایشی در بازار عرضه شده و اثرات مثبتی داشته و مشتریان اعلام رضایت داشته‌اند به همین دلیل به‌دنبال تولید انبوه آن  هستیم. جم‌پیلن در حوزه تولید گریدهای جدید شیماییی پیشرو  و همیشه صدرنشین این بخش بوده است چراکه گریدهای تولید در این شرکت منحصر به‌فرد و خاص هستند.

 

لینک خبر 

۲۶ تیر ۱۴۰۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.